
Джерело безперебійного живлення TTN DC-1018 18W
1 932 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1283126593925
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DC-1018 — це компактне і потужне джерело безперебійного живлення, розроблене спеціально для роутерів. Завдяки акумулятору з ємністю 12000mAh та потужності 18W цей пристрій забезпечує надійне живлення вашого роутера, гарантуючи безперервний доступ до Інтернету навіть під час відключення електроенергії. Забудьте про перебої з’єднання і насолоджуйтесь стабільною роботою мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 12 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.39 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12 В |
| Напруження | 86-265 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х105х33 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴










