
Смартфон Infinix Hot 50i X6531B 4/128 GB Titanium Grey
4 587 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте нові можливості разом з Infinix HOT50i – смартфоном, що поєднує потужність, стиль та функціональність. Завдяки основній 48 Мп камері з високою роздільною здатністю, ви зможете робити яскраві та деталізовані фотографії, а 5М LED ліхтарик забезпечить додаткове освітлення навіть в умовах слабкого освітлення. Режим допомоги у надзвичайних ситуаціях робить цей пристрій незамінним в екстрених випадках. Смартфон оснащений процесором G81, який гарантує 48 місяців стабільної продуктивності, підтвердженої сертифікацією TUV. Насолоджуйтеся плавністю роботи та чіткістю зображення завдяки 120 Гц оновленню екрану на великому 6.7-дюймовому Punch-Hole дисплеї з динамічною панеллю. Для більшої продуктивності, Infinix HOT50i пропонує до 8 Гб розширеної RAM та 256 Гб внутрішнього сховища, що дозволяє зберігати все необхідне без обмежень. Подвійні динаміки смартфона забезпечують потужний звук із підвищеною гучністю на 300%, тож ви відчуєте кожен момент улюблених пісень та відео. 18W швидка зарядка дозволяє заряджати смартфон за мінімальний час, а 5000 мАг акумулятор забезпечує тривалу роботу протягом усього дня, не змушуючи вас турбуватися про підзарядку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 184 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.7х77.1х8.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 48+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серія | Infinix Hot 50i |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 587 ₴










