
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU
12 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: RIVER2Max_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Представляємо вдосконалену портативну зарядну станцію лінійки RIVER - оновлена RIVER 2 Max! RIVER 2 Max ємністю 512 Втч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання. Резервне джерело живлення для вашого будинку, система EPS Автоматичне перемикання в режим живлення із централізованої мережі на зарядну станцію займає < 30 мс, при раптовому відключенні електропостачання. Забезпечте енергопостачання для 80% побутових приладів вашого будинку. Потужна та легка: оптимізована вага для ще більш зручного користування. Нова станція RIVER 2 Max має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 6 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Max на 30% легше. Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хв Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв та 0-100% за 60 хвилин. А це в 5 разів швидше за інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних відключень електроенергії або незапланованих подорожей. Екологічна та ефективна зарядка станції за допомогою сонячних панелей Підключивши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію протягом 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності зарядки за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), що активно визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю >98%. Віддалене керування Швидко підключайтеся та керуйте віддалено станцією RIVER 2 Max зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади. Примітка: Місткість станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараєї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища. Портативна зарядна станція - це високотехнологічний пристрій, що має модулі управління та генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок живлення всіх цих модулів самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 512 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | темно-сірий з чорним |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 600 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Робоча температура | від 20°C до 30°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 270 х 196 х 260 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1 рік |
| Час заряджання від прикурювача | 5 років |
| Час заряджання від сонячної панелі | 3 рік (220 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основні атрибути | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴











