
Акумуляторна батарея Deye RW-M6.1-B 51.2V 120AH
42 363 ₴
- Немає в наявності
- Код: RW-M6.1-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
На відміну від Deye RW-M6.1 має механічний розмикач! Безпечний: Без кобальту літій-залізо-фосфатний (LFP) акумулятор: безпека та тривалий термін служби, висока ефективність та висока щільність потужності. Інтелектуальна BMS забезпечує повний захист. Надійний: Підтримує високу потужність розряду. IP65, природне охолодження, широкий діапазон температур: -20°C до 55°C. Гнучкий: Модульна конструкція, що легко розширюється, макс. 32 пристрої паралельно, макс. потужність 196 квтч. Підходить для житлових та комерційних приміщень збільшення коефіцієнта власного споживання. Зручний: Автоматичне підключення модуля батареї до інвертора, автоматична IP-адресація, простота обслуговування. Екологічний: Використовуйте матеріали захисту навколишнього середовища, весь модуль нетоксичний, не забруднює довкілля. Настінний: Щільність високої потужності: плоска конструкція, настінний монтаж, економія місця встановлення. УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ Акумулятори Deye не можна підключати до інверторів інших виробників. 1. Без CAN-зв'язку - через добу акумулятор засинає. 2. Якщо спрацює захист у BMS по розряду - ви його не запустите. 3. Інвертори інших виробників одразу дають повний зарядний струм (без плавного зростання) - це може привести до виходження з ладу BMS і це буде не гарантійний випадок. 4. При зверненні у техпідтримку чи сервіс акумулятор має бути приєднаний до інвертора Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) з виходом до мережі інтернет. 5. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання, включаючи серійні номери. 6. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 120 А·г |
| Вага | 58 кг кг |
| Висота | 740 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 510 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 145 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 363 ₴




