
Зарядна станція Bluetti AC180P, 1440Wh, 1800W, LiFePO4_EU
20 895 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC180P_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужність, на яку завжди можна покластися Розроблений як для внутрішнього, так і зовнішнього сценаріїв, AC180P має високі можливості, оскільки він має надійну потужність і постійну вихідну потужність. Завдяки надшвидкій швидкості заряджання та портативному дизайну це універсальна електростанція для багатьох застосувань. Додаток BLUETTI також доступний, щоб зробити дистанційне керування та моніторинг у реальному часі неймовірно зручними лише кількома рухами по телефону. Потужність практично все. BLUETTI оснащує AC180P постійною вихідною потужністю 1800 Вт і ємністю 1140 Вт-год, щоб задовольнити більшість потреб у електроенергії. Він також має режим Power Lifting, який забезпечує вихідну потужність 2700 Вт, щоб без зусиль запускати потужні пристрої. Широкий діапазон виходів, включаючи розетку змінного струму, USB-A, USB-C, розетку 12 В постійного струму та бездротову зарядну панель, створено для універсальної зарядки для життя поза мережею або в дорозі. Компактний і портативний З огляду на портативність, AC180P має розміри 340 ммx247 ммx317 мм (ДxШxВ) і важить близько 35,27 фунтів/16 кг, додаючи зручну ручну конструкцію, яку легко носити з собою в дорозі до наступної пригоди. Потужність зростає за потреби Турбуєтеся про те, що на шляху до наступного пункту призначення закінчиться заряд? Заряджайте свій AC180P за допомогою розширювальних батарей B80P (806 Вт·год), B230 (2048 Вт·год) і B300 (3072 Вт·год), щоб забезпечити безперервне джерело живлення до 4,224 Вт·год, чого достатньо, щоб розважатися на природі ще довше. Одна година для зарядки, весь день для заряду Високоефективна швидкість заряджання забезпечує швидке повне заряджання акумулятора. За допомогою лише одного заряджання AC180P здатний забезпечити подовжений термін служби батареї, щоб наготувати найнеобхідніше вдома чи на природі. Завдяки технології Turbo Charging із вхідною потужністю до 1440 Вт зарядка від 0 до 80% займає лише 45 хвилин! Тепер ви можете розслабитися, знаючи, що готові до застосування прибору, який завжди під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 1440 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 17 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт; 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з помаранчевим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 2700 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 340 х 247 х 317 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 500 Вт |
| Технологія заряджання | Fast Charge |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.3 - 1.8 рік |
| Час заряджання від прикурювача | 12 - 12.5 (12 В) рік; 6.3 — 6.8 (24 В) рік |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.8-3.3 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 895 ₴








