
Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU
54 903 ₴
- Немає в наявності
- Код: EFDELTA2Max-EU_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоякісний LFP-акумулятор LFP – 10 років роботи без втрати ємності У DELTA 2 Max використовуються преміальні LFP-акумулятори, що забезпечують максимально можливий термін служби акумуляторів на ринку. DELTA 2 Max забезпечує роботу протягом 10 років без втрати ємності, навіть за умови використання кожного дня. Швидка зарядка за 80 хв X-Stream забезпечує заряд від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв. Зарядка від сонячних панелей від 0% до 100%, при максимальній потужності входу сонячної енергії 1000 Вт, відбувається всього за 2,3 години. Можливість заряджати станцію, не припиняючи роботу підключених пристроїв, піднімає зручність користування на новий рівень Висока потужність: живлення 99% приладів DELTA 2 Max при вихідній потужності 2400 Вт, може живити до 13 пристроїв одночасно, а з функцією X-Boost – підтримувати роботу приладів потужністю до 3100 Вт. Така потужність дозволяє автономно живити більшість побутових та професійних електроприладів, включаючи зварювальні апарати, водонагрівачі, водяні насоси, електропили, фени тощо. Сумісність з іншими продуктами EcoFlow DELTA 2 Max сумісний із продуктовою екосистемою EcoFlow, завдяки чому користувачі отримують комплексне рішення щодо енергозабезпечення. Формуйте свою енергонезалежну систему, обираючи найефективніші рішення: додаткові батареї, сонячні панелі, портативний кондиціонер WAVE 2, холодильник Glacier, розумний генератор, мікроінвертор PowerStream та багато інших продуктів. *Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараеї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це вискокотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енегрії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 400 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 23 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | темно-сірий з чорним |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2300 Вт |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 4800 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 126 Вт |
| Розміри | 497 х 305 х 242 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.3 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.3 рік |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основні атрибути | |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 903 ₴







