
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000VA
3 235 ₴
- Немає в наявності
- Код: EG-UPS-3SDT1000-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело аварійного живлення ДБЖ EnerGenie Desktop 1000 ВА (600 Вт) гарантує резервне живлення від батареї ДБЖ від 3 розеток. Пропонує інтелектуальний захист від перенапруги, навантаження та короткого замикання на всіх 3 розетках. У нього є інтелектуальне керування батареєю із захистом від перезаряду та надмірного розряду, час зарядки до 8 годин. Для належної роботи підключене навантаження повинне становити не менше 5% від максимальної потужності ДБЖ. Наприклад, для ДБЖ потужністю 700 Вт потрібно підключене навантаження не менше 35 В. Він має функцію холодного запуску. Можливість настінного кріплення. Особливості: Безперебійне джерело живлення потужністю 1000 ВА з модифікованим синусоїдальним виходом. Автоматичне регулювання змінної напруги (AVR). Інтелектуальний захист від перенапруги, перевантаження та короткого замикання на всіх 3 розетках. Резервний акумулятор ДБЖ на 3 розетки. Звукові та візуальні сигнали. Світлодіодна індикація стану. Інтелектуальне керування акумулятором із захистом від перезаряду та перерозряду. Можливість кріплення на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 5.4 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 165-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 175х255х95 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 3 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <12 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 21 хв |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 235 ₴





