
Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G03 Pro
1 576 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4G03 Pro
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Використовуйте доступ до 4G мережі та поділіться Wi-Fi з друзями будь-де та будь-коли 4G LTE маршрутизатор з підтримкою Wi-Fi стандарту N300. Сумісний з SIM-картами різних мобільних операторів. Пристрій сумісний із SIM-картами понад 3900 операторів у понад 100 країнах. Регулярно оновлюється список APN. У той же час, пристрій підтримує функцію AUTO APN і сумісний з віртуальними операторами, що позбавляє вас хвилювань, якщо SIM-карта не працює. Не потрібно налаштовувати. Підключи та грай. Просто підключіть джерело живлення та вставте SIM-карту формату Nano, не потребуючи складного налаштування, Ви зможете моментально насолоджуйтесь стабільним і високошвидкісним Wi-Fi. Крім того, пристрій також підтримує дротове підключення до таких пристроїв, як ноутбуки, забезпечуючи вам більш гнучку та зручну роботу в мережі. Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с дозволяє мати швидкий доступ до мережі Інтернет. Пристрій підтримує одночасну роботу для 32 користувачів. Завдяки двом зовнішнім високопродуктивним антенам 4G і оптимізованій технології LTE, пристрій дозволяє отримати швидкість до 150 Мбіт/с для 4G мереж. Завдяки двом вбудованим всенаправленим антенам Wi-Fi і бездротовій технології MIMO, це дозволяє отримати швидкість по бездротовій мережі до 300 Мбіт/с. Стабільне та швидке підключення кількох пристроїв для виняткового бездротового зв’язку. Моніторинг мережі 24/7 для стабільного Wi-Fi з’єднання. Маршрутизатор забезпечує стабільне з’єднання Wi-Fi цілодобово. Він постійно стежить за станом мережі 24/7 і автоматично виконує швидке відновлення у разі будь-яких несправностей, забезпечуючи стабільну та надійну роботу мережі. Підтримка мобільного живлення для більш комплексних сценаріїв використання. Маршрутизатор підтримує роботу з двома значеннями напруги (9В/5В) і може живитися як від адаптера, так і від мобільного джерела живлення. Пристрій підходить для різноманітних середовищ, такі як житлові помешкання, конференц-зали, відеоспостереження, магазини, транспортні засоби для відпочинку та відключення електроенергії. Він забезпечує високошвидкісне з’єднання Wi-Fi навіть під час відключень електроенергії та екстремальних температур (від -5°C до 45°C).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Колір | Чорний |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага | 0.13 кг кг |
| Віддалене управління | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові режими роботи | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруження харчування | 5В |
| Площа покриття | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 116 х 95 х 26 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA / WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴





