
Сковорода Magio MG-1170 24 см
918 ₴
- В наявності
- Код: MG-1170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покриття 2-шарове антипригарне покриття Сумісність з джерелами тепла Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити Кришка Так, в комплекті, із загартованого скла, зі спеціальними отворами для виходу пари та злиття рідини; з силіконовим кільцем, що захищає від сколів та спеціальними силіконовими вставками, що захищають пальці від опіків Індикатор нагріву Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв Виготовлення Методом лиття під тиском Матеріал ручки Бакеліт з Soft touch покриттям, що не нагрівається Покриття Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free Матеріал сковорідки Литий алюмінієвий сплав 3003
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Індикатор нагріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.77 кг |
| Товщина дна | 4.8 мм |
| Товщина стінки | 2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Немає |
| Висота стінки | 6 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр | 24 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | з кришкою |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴






