
Додатковий акумулятор для мобільної електростанції Bluetti B300S, 3072 Вт*год
67 192 ₴
- Немає в наявності
- Код: B300S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
BLUETTI B300S - ваш надійний енергетичний партнер за умов відсутності електроенергії Акумулятор LiFePO4 ємністю 3072 Вт-год розрахований на життєвий цикл понад 3500 перезарядки. Автономна електростанція з USB-C потужністю 100 Вт, автомобільним портом 12 В/10 А та USB-A. Гнучка зарядка від мережі змінного струму, сонячної панелі або бортової мережі автомобіля. Функція температурної адаптації для холодних днів. Сумісність з AC500 з максимальною ємністю 18432 Вт-год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 1 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 3072 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 500 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 36 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 1 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Ні. |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Немає |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | немає |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 3 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 120 Вт |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 520 х 320 х 266 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 500 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | додаткова батарея до зарядної станції |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 192 ₴








