
Портативний зарядний пристрій 20 000 mAh/130W для ноутбука (6896890000001)
8 241 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6896890000001
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумісний із ноутбуками, телефонами, iPad та іншими пристроями з портами USB C/USB. Зарядний пристрій Shargeek Storm 130 Вт з прозорим дизайном, що розкриває її складну внутрішню структуру та демонструює красу технології. Дисплей IPS: система керування живленням портативного зарядного пристрою на дисплеї візуалізує тривалість роботи батареї, розподіл потужності, робочу температуру, температуру батареї, робочі години, робочі порти. Завдяки потужній ємності 20000 мАг зарядний пристрій Shargeek USB C може забезпечити iPhone (18 Вт) до 4 зарядок, MacBook (45 Вт) до 1,5 зарядок, iPad (30 Вт) до 1,5 зарядок, Go Pro/DSLR більше до 12 зарядок. Для повної зарядки потрібно лише 90 хвилин. Портативний зарядний пристрій оснащено портом USB C PD 100 Вт (технологія швидкої зарядки), який дає змогу швидко заряджати MacBook Pro 16" від 0% до 50% за 41 хвилину за допомогою кабелю USB C 100 Вт (у комплекті) і зарядного пристрою, 2 рази швидше, ніж оригінальний зарядний пристрій, заощаджуючи більше часу. Універсальна сумісність: Оснащений портом USB C потужністю 100 Вт і портом USB потужністю 30 Вт, що підтримує максимальну потужність 130 Вт, зарядний пристрій Shargeek потужністю 130 Вт може заряджати два пристрої одночасно, сумісний із ноутбуками, телефонами, iPad та іншими пристроями з портами USB C/USB, задоволення всіх ваших потреб у зарядці. Супершвидка зарядка 130W: Портативний зарядний пристрій оснащено портом USB C PD 100 Вт (технологія швидкої зарядки), який дає змогу швидко заряджати MacBook Pro 16" від 0% до 50% за 41 хвилину за допомогою кабелю USB C 100 Вт (у комплекті) і зарядного пристрою, 2 рази швидше, ніж оригінальний зарядний пристрій, заощаджуючи більше часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 1 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 72 |
| Ємність, мА*г | 20000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 0.45 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 1 х 30 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Немає |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Немає |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | немає |
| Колеса | немає |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 65 Вт |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 2 шт |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 130 Вт |
| Робоча температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 156 х 65 х 30.4 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | Lithium-Ion |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | немає даних |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 241 ₴






