Автоматичний стабилизатор напруги Призначені для захисту житлових приборів від основних проблем з електропитанням: Стабілізатор з мікропроцессорним управлінням - Настенное крепление -Сверхтонкий - Нормалізует напруження - Защищает от скачков напряжения - Железный корпус - Надежные силовые елементи - Бистрое реагування на зміну напружень - Цифровой дисплей - Робота з усіма видами бітової техніки, AV і комп"ютерної техніки. - Функція задержки включення навантажень - Функція регулювання пределов автоматичного відключення -Защита від високого напруги, низького напруги, замикання і високих температур
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Вага (Кг) | немає даних |
| Вихідна Частота, Гц | немає даних |
| Напруження на робочому місці | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Вихідні розетки, шт | 2 х EURO |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 |
| Вхідний вилка | немає даних |
| Вхідна напруга,В | 140-260 |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Відносна вологість (без конденсату), % | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобігальник | немає даних |
| Захист | перевантаження, перегріву, зниженої напруги, підвищеної напруги, короткого замикання, високовольтних імпульсів |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність активна, Вт | 1400 |
| Потужність номінальна, Вт | 1400 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Розміри виробу, мм | 304 x 199 x 68 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Час перемикання, мсек | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴






