ДИЗАЙН Зовнішній вигляд саундбару NEOR відповідає найвищим стандартам класичного дизайну, що дозволяє лаконічно розмістити його хоч вдома, хоч в кафе, хоч у навчальному закладі. Всі роз’єми розміщені на задній та боковій панелях, в тому числі й USB. Це дає можливість легко приховати кабелі з’єднання, якщо ви обрали саме дротовий вид підключення. Саундбар з легкістю можна підключити до смартфона, телевізору, комп’ютеру чи сенсорної панелі. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ Звукова панель: звукова панель має повночастотний гучномовець потужністю 30 Вт (2* 15 Вт). Система об’ємного 3D звуку: розроблена за технологією DSP для чіткості та точності. Є 5 встановлених налаштувань еквалайзера: FLAT, CLAS, ROC, POP та JAZZ. Бездротове або дротове підключення: приєднати звукову панель до інтерактивної панелі, смарт-телевізора, або інших мобільних пристроїв за допомогою вбудованого приймача Bluetooth. Soundbar також оснащений допоміжним роз’ємом 3,5 мм, портом USB та оптичними/RCA-підключеннями, що працює з більшістю пристроїв. ОСОБЛИВОСТІ Два види підключення: дротове та бездротове. Управління з пульта ДК та на панелі приладу. Система об’ємного звуку. Відтворення аудіо з USB накопичувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна потужність звуку | 30 Вт |
| Караоке | немає |
| Число каналів | 2.0 |
| Потужність сабвуфера | Немає |
| Потужність тилових динаміків | Немає |
| Потужність фронтальних динаміків | Немає |
| Потужність центрального динаміка | 30 Вт |
| пульт ДУ | є |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Роз'єми та інтерфейси | AUX, Bluetooth, USB |
| Розміри тилових динаміків | - |
| Розміри центрального динаміка | 780 х 68 х 60 мм |
| Тип | саундбар |
| Формати відтворення аудіо | немає даних |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴








