
Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64 GB Dual Sim Galaxy White
3 210 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Magic Ring Новий дизайн повідомлень, надає преміальності смартфону та новий досвід використання. 90 Hz Punch-hole дисплей На яскравому 6,6” IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD + 90 Hz зображення виглядає яскраво та реалістично. До 8 ГБ + 128 ГБ За допомогою АІ технології MemFusion споживач може додати обсяг оперативної пам'яті запозичивши від основного накопичувача. 13 Mп Dual AI Камера та круговий спалах. Висока ємність акумулятора 5000 мАг Infinix SMART 8 з акумулятором 5000 мАг, що працює на нашій ексклюзивній системі автоматичного керування живленням, що забезпечує більшу витривалість. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 200% покращення звуку з DTS Незалежно від того, музика або відео, коли вам потрібна висока гучність, ми забезпечуємо захоплюючий звук з максимальною гучністю до 200%. Бокове розблокування по відбитку пальця Швидке та зручне розблокування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 184 г кг |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х75.6х8.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Основа камери | 13 Мб+AI Сam |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | Infinix Smart 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴









