
Джерело безперебійного живлення Powercom INF-1100 (00210202)
7 043 ₴
- Немає в наявності
- Код: INF-1100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нова сучасна серія лінійно-інтерактивних ДБЖ INFINITY для тривалої підтримки обладнання, потужністю 770 Вт, Забезпечує вихідна напруга у вигляді чистої синусоїди. Стабілізує напругу в широкому діапазоні від 140 до 280 В. Забезпечує автономне час роботи, до 4,5 годин при повному навантаженні. Завдяки шині 24 В, можна підключити мінімум два акумулятори від 100-200Ач, для швидкої зарядки акумулятора встановлено зарядний пристрій 15А. Підключення акумуляторів, легко здійснити, і не переплутати клеми, за допомогою індикатора підключення батарей Ідеально підходить для захисту газових або твердопаливних котлів, насосів, водопостачання, освітлення в приватному будинку, а так для захисту телекомунікаційного обладнання. Володіє низьким рівнем шуму, і не вимогливий до місця розміщення, що робить дані моделі придатними для установки в житлових будинках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.8 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 200-240 В |
| Напруження | 140-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 130x 182x320 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 770 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | для котла |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 043 ₴





