
Смартфон Motorola Moto G04 4/64GB Concord Black (PB130020RS)
3 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB130020RS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Motorola: легке вирішення будь-яких завдань Смартфон Motorola G04, оснащений камерою 16 Мп з вбудованими режимами та функціями, чудово справляється з фотозйомкою з будь-якого ракурсу та за будь-якого освітлення. 6,6-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц та динаміки з підтримкою Dolby Atmos повністю занурюють у перегляд. Функція RAM розширює ОЗУ за рахунок вбудованої пам’яті для більш стабільної та плавної роботи. Акумулятор на 5000 мАг і швидке заряджання потужністю 15 Вт не залишать без заряду протягом дня. Тонкий та стильний Легкий та тонкий смартфон Motorola G04 доступний у чотирьох модних яскравих кольорах. Завдяки оптимальним пропорціям користуватися ним можна навіть на ходу, а приємна на дотик задня панель має матове покриття, що захищає від подряпин і відбитків. Завдяки захисту від води смартфон не боїться крапель дощу та розлитої рідини. Безмежний дисплей з яскравим зображенням 6,6-дюймовий HD+ дисплей пропонує чудову точність передачі кольорів та деталей. Частота оновлення 90 Гц робить плавним та м’яким скролінг та забезпечує реалістичність будь-якій динамічній сцені. Технологія багатовимірного звучання Dolby Atmos створює максимальну імерсію контенту та геймінгу. Чудові фото одним натисканням Сучасна продуктивна камера 16 Мп з алгоритмами на ШІ дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті здалеку та поблизу. Функція автоматичного покращення робить знімки чіткими та яскравими за будь-якого освітлення. Селфі камера 5 Мп підкреслює вашу природну привабливість і створює селфі, які одразу готові до публікації. Зберігайте яскраві моменти У режимі нічної зйомки камера Moto робить кілька кадрів і поєднує їх в один, щоб отримати яскраві та чіткі фото за слабкого освітлення. Робіть три фото з різних експозицій, а камера вибере найкращі елементи на кожному знімку, щоб отримати ідеальний кадр. Розмивайте фон для створення професійних портретів. У режимі сповільненої зйомки ви зможете перетворювати довгі відео на короткі ролики, якими хочеться поділитися. Лідер у продуктивності Потужний 8-ядерний процесор UNISOC T606 гарантує стабільну та злагоджену роботу системи без підгальмовування: всі програми та додатки працюють чітко та швидко, і ви можете грати у будь-які ігри на високих налаштуваннях. Функція RAM При пікових навантаженнях і виникненні необхідності обсяг ОЗУ збільшується за рахунок ресурсу вбудованої пам’яті, забезпечуючи плавність і стабільність роботи системи при будь-яких сценаріях. Завдяки цьому, наприклад, ви зможете тримати відкритими кілька програм і легко перемикатися між ними, коли захочете. По-справжньому марафонська витривалість Батарея ємністю 5000 мАг + інтелектуальна енергозберігаюча технологія забезпечують до 40 годин автономної роботи смартфона. Підтримка швидкого заряджання потужністю 15 Вт допоможе підзарядитися прямо перед виходом з дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 178.8 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.49x74.53x7.99 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 16 Мп |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Motorola Moto G04 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴











