
Смартфон Doogee S punk 6/256 GB Phantom Black
7 847 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чи бачили ви гарний гаджет?! Якщо бачили, то Doogee S Punk Black вас здивує як слід. Коли ви вперше бачите цей смартфон, дизайн вражає своїм стилем. Гаджет водо- та пиленепроникний, тому що є в арсеналі сертифікації IP68/IP69K/MIL-STD-810H – стандарт міжнародної якості. Цей смартфон ідеально підходить для використання у відрядженнях, полюванні, риболовлі та походах у ліс завдяки своїй здатності працювати під водою на глибині до 2 метрів. Навіть якщо пристрій впаде з висоти 2 метри, не потрібно турбуватися, оскільки він здатний витримати такі екстремальні умови. Потужний, чи не те слово! Процесор Spreadtrum T606 викликає захоплення, що показується у сучасних іграх, швидка швидкість, плавна робота вам буде гарантована як ніколи. Оперативна пам’ять 6+10 ГБ додає більше позитивних фарб загальної продуктивності. Внутрішня пам’ять 256 ГБ – ємність як у простого жорсткого диска, що для мобільного пристрою є величезним показником. Android 14, остання версія відомої операційної системи від Google, є значною перевагою в порівнянні з конкурентами. Основна та фронтальна камера! Знімки з камерами 50+2-Мп стають цікавими та креативними. Можна використовувати цей тандем камер у різних ситуаціях, і вони вас не розчарують як. Фронтальна камера 16-Мп створена для соціальних мереж, знімайте якісні селфи для близьких родичів. Плавна та швидка робота! Для зручної роботи діагональ 6,58 дюйма буде достатньо, габарити дозволяють зручно використовувати у долонях. Частота оновлення екрана 90 Гц та IPS-матриця – головні компоненти для дисплея цього смартфона. Ви отримуєте гаджет з високою якістю кольору і плавної роботи. Енергії на тиждень, ну майже! Завдяки акумулятору ємністю 10800 мАг, смартфон забезпечує тривалу автономну роботу. Виробники стверджують, що пристрій здатний працювати без підзарядки до 3-4 днів. Швидка зарядка потужністю 33 Вт входить у комплект поставки смартфона, що дозволяє швидко заряджати пристрій лише за кілька хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 10800 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 422 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.58 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Метал + пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Серія | Doogee S punk |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 847 ₴


