
Джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 3.0
1 017 ₴
- Немає в наявності
- Код: Mini UPS 3.0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення (UPS) VIA ENERGY MINI UPS – це компактне та ефективне рішення для забезпечення безперервного живлення вашого роутера. Цей пристрій призначений для запобігання втрати з’єднання з Інтернетом у разі перебоїв в електропостачанні, забезпечуючи стабільну роботу вашої мережі у будь-який час. Компактний дизайн: VIA ENERGY MINI UPS має малі розміри, що робить його ідеальним для використання в домашніх та офісних умовах, де обмежений простір. Висока ефективність: Забезпечує стабільне живлення роутера завдяки вбудованому акумулятору великої ємності. Автоматичне відновлення після відновлення електроживлення: Після відновлення електроживлення UPS автоматично переходить на нормальний режим роботи. Захист від перенапруг та перевантажень: Захищає підключені пристрої від можливих пошкоджень, спричинених різкими перепадами напруги або надмірним навантаженням. Простота використання: Легке встановлення та налаштування, не потребує спеціальних навичок або знань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIA Energy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.42 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5-24 В |
| Напруження | 85-265 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х105х33 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | резервні (Off-Line) |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴


