
Соковитискач Philips HR1855/70
5 959 ₴
- В наявності
- Код: HR1855/70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія QuickClean Соковижималка Philips оснащена технологією QuickClean для зручного очищення. Завдяки вбудованому контейнеру для м’якоті та гладкій поверхні соковижималку можна очистити всього за 1 хвилину. Функція попереднього очищення видаляє залишки волокон Соковижималка Philips - це перша на ринку модель із центрифугою, яка оснащена функцією попереднього очищення. Наливши воду у штовхач, можна промити прилад зсередини для видалення волокон з кришки, що залишилися, і легшого очищення фільтра. Уся макуха збирається в одному місці для зручності очищення Уся м’якоть збирається в спеціально відведеному для неї місці: контейнері для м’якоті. Це означає, що більше не потрібно видаляти м’якоть з різних частин приладу, наприклад з кришки. Завдяки круглій формі та гладким поверхням без кутів і щілин видаляти м’якоть і очищати контейнер стало набагато простіше! Фільтр QuickClean Зазвичай фільтр соковижималки складно очищати, так як у ньому застряють волокна м’якоті. Інноваційна технологія QuickClean забезпечує гладкість поверхонь фільтра, що дозволяє видаляти всі волокна звичайною губкою. Прозорий контейнер для контролю кількості макухи Готуйте сік із задоволенням. Кришка та контейнер для м’якоті виконані з прозорих матеріалів, що дозволяє стежити за процесом приготування соку з фруктів і овочів і вчасно очищати контейнер. Швидка та легка збірка всіх деталей До 2 л соку за один прийом Вичавлюйте до 2 літрів соку за один прийом без необхідності очищення контейнера для м’якоті. Потужний мотор 800 Вт Проста обробка навіть найтвердіших фруктів і овочів завдяки потужному електродвигуну 800 Вт. Камера подачі XL (75 мм) Надширока камера подачі плодів шириною 75 мм вміщує повністю навіть великі фрукти та овочі, такі як яблука, морква та буряк. Гладкі поверхні та просте очищення Округлі форми та гладкі поверхні полегшують очищення соковижималки: можна промивати під краном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.475 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Комплектація | |
| Сепаратор для піни | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відкидання вичавок | є |
| Блендер-насадка | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Жолоб на ціле яблуко | є |
| З'ємний контейнер для вичавок | є |
| Захист від невірного збирання | немає даних |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Кавомолка (млинок) | немає |
| Керування | Механічні ручки |
| Крапля-стоп | є |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадка для смузі | відсутня |
| Насадка для цитрусових | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | відсутня |
| Нековзкі ніжки | є |
| Об'єм резервуару для вичавок | 1.2 л |
| Об'єм резервуару для соку | 0.8 л |
| Міцність | 800 |
| Реверс | немає даних |
| Розміри | 40 x 18 x 19 см |
| Сфера призначення | побутова |
| Тип соковичавниці | відцентрова |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 959 ₴



