16-портовий гігабітний комутатор Smart з 8 портами PoE+ Для різних сценаріїв До TL-SG2016P можна підключати як пристрої з підтримкою PoE (IP-камери, точки доступу, IP-телефони), так і пристрої без підтримки PoE (комп'ютери, принтери, IPTV). Просте розгортання мережі завдяки PoE Загальний бюджет PoE на вісім портів стандарту PoE+ 802.3af/at складає 120 Вт. Підтримка PoE дозволяє передавати дані та живлення по одному кабелю, що спрощує підключення пристроїв з підтримкою PoE та знижує витрати на інфраструктуру. Список керування доступом Виступає в ролі віртуального адміністратора і стежити за тим, щоб усі підключені пристрої отримували дані відповідно до попередньо заданих мережевих правил. QoS для усунення затримок Забезпечує плавну передачу трафіку для чутливих до затримок програм, наприклад, для голосових та відеопрограм. VLAN для безпеки Підвищує безпеку та загальну продуктивність мережі, розділяючи мережу на групи. Програмно-конфігурована мережа Платформа Omada SDN поєднує точки доступу, комутатори та шлюзі, забезпечуючи стовідсоткове централізоване хмарне керування. Omada дозволяє легко створити масштабовану мережу з керуванням з єдиного інтерфейсу, а також забезпечує безшовне проводове та бездротове підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP слоти 1Гбіт | немає |
| SFP+ | немає |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | немає даних кг |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, посібник з налаштування, гумові ніжки |
| Гарантія | 60 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення PoE | До 120 Вт |
| Загальна кількість портів | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Комбо порти 1Гбіт/SFP | немає |
| Комбо-порти 10GBase-T/10GBase-X SFP+ | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 146.5 Вт |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Монтаж в 19-дюймову стійку | немає |
| Порти 10/100 Мбіт/с | немає |
| Порти 10/100/1000 Мбіт/с | 16 |
| Порти 10/100/1000/10000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10GBase-T | немає |
| Порти QSFP+ | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Підтримка VLAN | немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 286 х 111.7 х 25.4 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стекування | Да |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 637 ₴







