
Акумуляторна батарея модульна Njoy Bastion WF5K, LiFePO4, 51,2V, 100AH
31 683 ₴
- Немає в наявності
- Код: Bastion WF5K
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
BASTION WF5K МОДУЛЬ ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ ГІБРИДНИХ ІНВЕРТОРІВ З АКУМУЛЯТОРАМИ LIFEPO4 Вийміть максимум користування з фотоелектричної системи, вибравши модуль батареї Bastion для гібридного інвертора як безпечне резервне рішення, яке зберігатиме додаткову зібрану енергію на вибір користувача. Цю енергію можна використовувати у разі надзвичайної ситуації або у нічний час. Модуль батареї Bastion та гібридний інвертор серії Ascet були спроектовані та спроектовані з використанням тих самих ліній та функцій встановлення командою розробників nJoy. Цей аспект гарантує ідеальну сумісність, а їх об’єднані технічні характеристики підвищують продуктивність та зручність використання фотоелектричної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Вага | 48 кг кг |
| Висота | 548 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 173 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 110 А |
| Максимальний струм розряду | 110 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LED |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | -10-55°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ширина | 485 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 683 ₴






