Особливості: Індикатор живлення Автоматичне регулювання термостата Приладдя: місткість для тіста, вінчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Thermo-spot | немає |
| Індикатор готовності | немає |
| Індикатор живлення | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Борт по краю поверхні | немає |
| Відсік для зберігання аксесуарів | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 20 х 38 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гумові ніжки проти ковзання | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поверхні | 20 см |
| Діаметр робочої поверхні | 20 см |
| Захист від перегріву | немає |
| Змінні пластини | відсутні |
| Книга рецептів | немає |
| Кількість млинців | 1 випічка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість миття у посудомийній машині | немає |
| Половник | немає |
| Покриття робочої поверхні | тефлонове |
| Міцність | 600 |
| Регулятор температури | без регулятора температури |
| Розподільник тіста | немає |
| Таймер | немає |
| Тип | заглибна |
| Тип з' єднання | електрична |
| Шпатель для перевертання млинців | немає |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴






