
Акумуляторна батарея Dyness B4850 2.4KWH 48V 50AH
13 875 ₴
- Немає в наявності
- Код: B4850
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна система B4850 є стандартним акумуляторним системним блоком. Продукт особливо підходить для додатків зберігання енергії з високими робочими температурами, обмеженим місцем для встановлення, тривалим часом резервного живлення та терміном служби. Відповідають європейським вимогам ROHS, сертифікований SGS, використовує нетоксичні речовини, що не забруднюють навколишнє середовище. Матеріали анода - фосфат літію-заліза (LiFePO4), більш безпечний та довговічний. Несе систему управління батареями з кращою продуктивністю, має захист від перерозряду, перезаряду, перевантаження по струму, аномальної температури. Самоврядування при зарядженні та розрядженні, функція балансування одного ядра. Інтелектуальний дизайн налаштовує вбудований модуль перевірки. Гнучкі конфігурації дають змогу використовувати кілька батарей паралельно для збільшення часу роботи в режимі очікування. Самовентиляція з нижчим системним шумом. Найменший саморозряд батареї, тому період перезаряджання може становити до 10 місяців під час зберігання. Немає ефекту пам’яті, тому акумулятор можна заряджати та розряджати неглибоко. З широким діапазоном робочих температур від -20 °C до +55 °C, діапазон циркуляції та продуктивність розрядки за високої температури. Найменший об’єм, менша вага. УВАГА! Для підключення акумуляторної батареї до інвертора необхідні наступні аксесуари: - Комплект силових кабелів для Dyness B4850 25мм2 2.05м - Дата-кабель для Dyness B4850 RJ45 2.0м Дані аксесуари надаються безкоштовно при купівлі акумуляторних батарей Трояндово двома. При купівлі однієї батареї аксесуари необхідно придбати окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 50 А·г |
| Вага | 22 кг кг |
| Висота | 90 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 480 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 48 В |
| Номінальна робоча температура | 20°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 405 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 875 ₴



