
Зарядна станція AgfaPhoto Power Station PS600PRO (717-854748)
12 181 ₴
- Немає в наявності
- Код: 717-854748
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гнучкість мобільного акумулятора Завдяки потужності 644 Вт·год і численним варіантам підключення ви можете керувати або заряджати цілий ряд електронних продуктів у дорозі. З нашою мобільною батареєю PS600PRO ви можете робити це, як удома, заряджаючи всі ваші пристрої: планшет, холодильник, телевізор, безпілотник, ноутбук тощо. Ці численні електричні розетки ідеально підходять для відпустки або поза дорогою, тому ви можете використовувати кілька пристроїв один раз, щоб ви були на 100% автономні. Ця літієва електростанція може працювати при екстремальних температурах: від -10°C до +40°C (від 14°F до 104°F).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agfaphoto |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 644 |
| Ємність, мА*г | 34800 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 6.1 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | немає даних |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/6А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Номінальна потужність | 650 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Робоча температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 308 х 194 х 179 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип акумуляторів | Lithium-Ion |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | немає даних |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 181 ₴





