
Монітор Dell 27" S2725H (210-BMHK) IPS White 100Hz
7 043 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210-BMHK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Яскраві візуальні ефекти. Зменште шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для точності кольору за допомогою покращеного ComfortView Plus від Dell, який отримав 4 зірки TUV Eye Comfort. Насолоджуйтеся постійним кольором і чіткістю з охопленням кольору 99% sRGB і коефіцієнтом контрастності 1500:1, а частота оновлення 100 Гц забезпечує плавніше прокручування та плавніший рух. Ваш монітор був продумано створений із використанням екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% пластику, отриманого після споживання, і пластику із замкнутого циклу виробництва ITE, 100% переробленого алюмінію і принаймні 20% переробленого скла. Використання перероблених матеріалів допомагає зберегти природні ресурси та зменшити вплив на навколишнє середовище. Упаковка з низьким рівнем удару. Цей монітор постачається в коробці, виготовленій із 100% відновлюваного вмісту, який також підлягає переробці. Dell переходить на рішення для амортизації, яке повністю складається з волокна, яке є безпечнішим для навколишнього середовища. Використання режиму PowerNap у Dell Display Manager знижує споживання енергії до 14,8%. Цей монітор сертифіковано відповідно до ENERGY STAR 8.0 це означає, що він відповідає високим стандартам енергоефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Прості ігрові |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Згорнутий екран | Ні. |
| Габарити (ШхВхГ) | 609.69х452.21х176.50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Білий із чорним |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Фортеця на стіні | 100x100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Коригування висоти | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 17 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 043 ₴







