
Ноутбук MSI Stealth 17 Studio A13V (STEALTH_A13VH-067UA) Black
123 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: STEALTH_A13VH-067UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Так само добре підходить і для практичного ділового світу, і для віртуальних бойових арен, ноутбук Stealth 17 Studio A13V поєднує чудовий зовнішній вигляд з приголомшливою продуктивністю. З ним ви зможете досягти успіху скрізь – і в роботі, і в грі! І ДЛЯ ІГР, І ДЛЯ РОБОТИ Ноутбук Stealth 17 Studio A13V виконаний у тонкому та легкому корпусі з шліфованого чорного металу. Його суворий дизайн сподобається і геймерам-ентузіастам, і професіоналам-технарям. НОВІЙ ПРОЦЕСОР ДО МОДЕЛІ INTEL CORE i9-13900H Ноутбук оснащений процесором 13-го покоління Intel Core i9 з гібридною архітектурою, а також 6 продуктивними P-ядрами та 8 ефективними E-ядрами. Миттєвий запуск ресурсомістких ігор та безперебійна робота в багатозадачних режимах. NVIDIA STUDIO – ПЛАТФОРМА ДЛЯ КРЕАТИВНОСТІ Передові графічні процесори RTX готові виявити всю свою міць у популярних креативних додатках завдяки платформі NVIDIA Studio. Трасування променів гарантує гіперреалістичне зображення, а інструментарій Studio на базі штучного інтелекту допомагає швидше втілювати у життя творчі ідеї. Драйвери Studio забезпечують повну стабільність ноутбука, щоб технічні проблеми не відволікали вас від роботи над проектом. ОПТИМІЗОВАНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ Ексклюзивна система охолодження Cooler Boost 5 із загальними тепловими трубками Shared-Pipe для центрального та графічного процесорів сприяє підвищенню продуктивності, а значить геймери зможуть з великим комфортом грати в улюблені ігри зі складними. ДИСПЛЕЙ: MINI LED 4K Дисплей Mini LED 4K у будь-якій обстановці видає реалістичне, деталізоване зображення з яскравими, соковитими кольорами за допомогою нової технології AmLED ACR (Ambient Contrast Ratio). Дисплей ноутбука підтримує розширений динамічний діапазон за стандартом DisplayHDR 1000, служить гарантією плавного відображення насичених дією ігрових сцен. 6 ДИНАМІКІВ АУДІОСИСТЕМИ Ноутбук Stealth 16 Studio A13V оснащується 6 динаміками вбудованої аудіосистеми Dynaudio, що відповідає найвимогливішим вимогам. Вона включає два високочастотних динаміка і дві пари антивібраційних вуферів – низькочастотних динаміків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип процесора | Core i9 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 99 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,8 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 397.6х283.5х20.8 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4080 |
| Назва серії | GF |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Частота процесора | 2,6 - 5,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 497 ₴











