
Смартфон Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue
8 763 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвищіть якість своїх мобільних вражень, запам’ятовуйте моменти з безпрецедентною чіткістю та насолоджуйтесь пристроєм, який органічно поєднує у собі продуктивність, дизайн та передові технології. Все це вам забезпечить Realme 12 4G. Він оснащений просунутою камерою Sony з роздільною здатністю 50 МП для неперевершеної точності під час зйомки, а найпотужніший у сегменті чіпсет Qualcomm Snapdragon 685 забезпечить високу продуктивність та безперебійний зв’язок. Ультраплавний AMOLED екран із частотою оновлення 120 Гц гарантує чудове зображення та плавність роботи. Ємна батарея на 5000 мАч із швидкою зарядкою 67 Вт порадує тривалим часом роботи та миттєвим відновленням заряду. А елегантний та витончений дизайн додає пристрою вишуканості та стилю, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує як потужність, так і естетичне задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.95х75.45х7.87 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.67 |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 67 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Realme 12 4G |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 763 ₴










