
Зарядна станція Bluetti AC300 3000W (без акумулятора)
23 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC300
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розширте потужність за бажанням BLUETTI AC300 на 100% модульний і може приймати до 4 батарейних модулів B300 (3072 Втч в упаковці) на одиницю, що в сумі дає революційні 12288 Втч. Забезпечте основні потреби усієї родини протягом ДНІВ під час надзвичайних ситуацій чи перебоїв у подачі електроенергії! 2400 Вт Неперевершена сонячна енергія Час включитись у повноцінне сонячне життя! BLUETTI AC300 тепер здатний отримувати 2400 Вт неперевершеної сонячної зарядки. Завдяки вдосконаленому контролеру MPPT від BLUETTI ви можете зарядити акумуляторний модуль B300 (3072 Втч) лише за 1,5 години. Використовуйте лише сонячне світло! Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт Оснащений чистим синусоїдальним інвертором потужністю 3000 Вт та можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (блок живлення не потрібен, достатньо одного зарядного кабелю). Система живлення AC300 також може заряджатися потужністю від 1800 Вт до 3000 Вт через настінні розетки відповідно до ваших потреб. Особливості: Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт. 7 способів зарядки (змінний струм/сонячна батарея/автомобіль/генератор/свинцева батарея/подвійний змінний струм/змінний струм+сонячна батарея) 2400 Вт Максимальний сонячний вхід. Швидке подвійне заряджання (одночасне використання від сонячних батарей і адаптера змінного струму). Інтелектуальне керування програмою та моніторинг. Цілодобова резервна копія UPS для дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | немає даних |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 21.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | - |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 6 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 520 х 358 х 320 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| сонячна панель | 2400 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 560 ₴




