Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Похилі-поворотні |
| Відстань від стіни | 52 - 405 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Допустиме навантаження | 35 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +3/-10° |
| Кут обертання | 180° |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендований діагональ | 26" - 55" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




