
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225)
6 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: RPT-1500AP LCD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модель призначена для захисту персональних комп’ютерів спільно з монітором, мережевих комутаторів, модемів та іншого обчислювального і телекомунікаційного устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR з LCD забезпечать надійний захист вашої техніки, при цьому знаходяться в доступному ціновому сегменті разом з іншими моделями серії, а нові функції зроблять процес використання приладу більш зручним. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливанні напруги електромережі. Комунікаційний порт USB для зв’язку з комп’ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних. ДБЖ має стильний дизайн, яскравий РК-дисплей, що відображає режими роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу, і знімний шнур, що дозволяє безпечно переміщати пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7.2 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 10.1 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220-240 В |
| Напруження | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 147х164х360 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 735 ₴






