
Джерело безперебійного живлення Powercom INF-500, 2 x євро, USB, під зовн. АКБ, з правильною синусоїдою
250 824 ₴
- Немає в наявності
- Код: INF-500
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Моделі серії INFINITY належать до лінійно-інтерактивних ДБЖ з чистою синусоїдою на виході. Можливість підключення 12В батарей великої ємності (до 200 Ач) забезпечує тривалий час автономії при малих витратах. Цей факт значно розширює сферу застосування даних пристроїв і робить їх незамінними, наприклад, при забезпеченні захисту критично важливих приладів приватного будинку або котеджу: газового або твердопаливного котла опалення, різних насосів водопостачання, освітлення, а також складної електроніки. Фактично INF поєднує одночасно кілька функцій, будучи інвертором, стабілізатором напруги та ДБЖ (при підключенні звичайного акумулятора). Принцип роботи досить простий. При вимкненні напруги в мережі INF перемикається на роботу від батареї і перетворює постійну напругу 12 вольт на змінну напругу 220 вольт, а при появі нормальної напруги в мережі автоматично перемикається на режим заряду батарей. Найбільш гнучкий в плані забезпечення потрібного часу автономії варіант - це використання звичайного 12 вольтового автомобільного акумулятора. Підключаючи акумуляторні батареї паралельно можна досить просто домогтися отримання необхідної ємності. При паралельному підключенні напруга залишається постійною, а ємність АКБ підсумовується. Максимальний струм заряду INF становить 10А, що цілком достатньо для швидкої зарядки досить великих акумуляторних батарей. Рекомендована ємність підключених батарей 65-200 Ач. Крім цього, наявність AVR відповідає за постійну стабілізацію вхідної напруги в досить широкому діапазоні 150 - 275 вольт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 7.2 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 В |
| Напруження | 150-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х412х200 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 824 ₴





