
Акумуляторна батарея Gemix 12V 7AH (LP12-7.0) AGM
628 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP12-7.0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свинцево-кислотна обслужгуча акумуляторна батарея. Скловолоконний абсорбуючий сепаратор (технологія AGM), вбираючи електроліт і зменшуючи корозію електрода, ефективно збільшує термін служби і стійкість батарей. Батареї переносять перерозряду, перезаряд, вібрацію і удари, а також допускають тривале зберігання. Використання товстих і важких свинцево-кальцієвих пластин дозволяє досягти високої надійності роботи і довгого терміну служби батарей в режимах постійної підзарядки і циклічного використання. Сфера застосування: Системи безперебійного живлення (ДБЖ) Телекомунікація Приймально-передавальне обладнання зв"язку Системи сигналізації Охоронні та протипожежні системи Електронні касові апарати Системи аварійного освітлення Особливості акумуляторної батареї Gemix: Використання скловолокна просоченого електролітом (AGM - технологія) Стійкість до вібрацій Незначний саморозряд акумуляторів (не більше 3% на місяць) Відмінні характеристики при розряді високими струмами Високий ступінь надійності і безпеки Можлива установка в будь-якому положенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Висота | 94 мм мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 151 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 105 А |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип клеми | T2 |
| Ширина | 65 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


