
Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED)
1 994 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLP650VA8LED
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості: - LED-дисплей або LCD-дисплей на вибір - Мікропроцесорне цифрове керування - Boost and buck AVR для стабілізації напруги - Частота автоматичного визначення - Широкий діапазон вхідної напруги - Самоперевірка при включенні - Холодний старт - Автоматичний перезапуск при відновленні живлення від мережі - Автоматичне відстеження фази мережі, щоб гарантувати, що вихідна напруга інвертора має ту саму фазу, що й напруга мережі, зменшуючи час передачі та пікові стрибки - Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу зарядки - Захист від короткого замикання, перезаряду / перерозряду батареї, перевантаження, захисту від перенапруги - Автоматична зарядка в режимі OFF - Додаткове відключення без навантаження - Додаткові порти USB і RJ45 - Автоматичне захисне вимкнення: системна сигналізація та автоматичне ввімкнення/вимкнення живлення за допомогою USB-інтерфейсу, підключеного до ПК https://source.dclink.com.ua/images/news/Prologix/UA_MANUALS/UPS/EA200PLUS_Manual.pdf
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220-240 В ± 10% |
| Напруження | 162-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 205x95x285 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | модельована синусоїда |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994 ₴


