
Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460)
9 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6954851206460
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series - ідеальне рішення для зарядки телефону або ноутбуку. Оснащена Li-Ion акумулятором, ліхтариком та двома розетками. Також можна експерементувати з режимами освітлення. Швидкість зарядження та інші важливі експлуатаційні властивості зарядної станції Ремакс обумовленнінаявністю високоємної батареї 70000mAh. У мобільній електростанції є одна універсальна розетка на 230 В, два повнорозмірні USB-порти, один симетричний USB type С з вихідною потужністю 18 Вт, два DC-виходи 15 В/10 А. До того ж на «маківці» пристрою розташувалася зона для бездротової зарядки гаджетів (10 Вт). До корпусу моделі прироблена складана ручка для зручності перенесення. Важить портативна зарядна станція близько 2.44 кг. Підсвічування в конструкції моделі представлене LED-смужкою на боці корпусу з роз’ємами підключення та двома світлодіодними лампочками ліхтарика на одному з вузьких торців корпусу. До речі, у системі підсвічування реалізовано функцію подачі тривожного сигналу SOS. Дисплею в оснащенні пристрою не передбачається. Дозволяється одночасне підключення до 5 гаджетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Емкість | 70000 мА/год |
| Ємність, Вт*г | 259 |
| Ємність, мА*г | 70000 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 10 Вт |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Габарити | немає даних |
| Гарантія | 14 днів |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | мережі |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Колір | темно-сірий з чорним |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 150 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 210 х 160 х 140 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія | літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія заряджання | Power Delivery, Qi бездротова |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | Li-ion NMC |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | правильна синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 5 років |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Швидка зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 820 ₴



