
Зарядна станція Remax RPP-567 Dynasty Series 600W 168000mAh Gray (6954851207566)
25 011 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6954851207566
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція Remax RPP-567 Dynasty Series - портативна електростанція. Вбудована лампа м’якого світла дозволить дуже довго освітлювати кімнату або намет, а подвійний LED-прожектор висвітлить дорогу в темряві. Має 9 режимів роботи: ліхтар – максимальна яскравість (білий, червоний, рожевий, фіолетовий, синій, зелений); підсвічування біле (мінімальна яскравість); блимання червоний/білий (сигнал SOS). Технологія швидкого заряджання Power Delivery і Quick Charge 3.0 дає можливість заряджати пристрої на 70% швидше. Станція призначена для зарядки більшості портативних гаджетів та роботи приладів потужністю до 600W, має досить компактні розміри 300х210х200 мм та вага 7,5 кг, має міцну ручку для зручного перенесення. Завдяки ергономічній та компактній конструкції виріб легко використовувати та транспортувати. Зарядна станція виконана з якісного вогнетривкого ABS-пластику. Remax RPP-567 оснащений літій-залізо-фосфатним акумулятором ємністю 538 Вт * год . У ньому є 2 розетки змінного струму (230В/300Вт), 4 порти USB-A 18W, порт USB Type-C 18W та роз’єм постійного струму 15V/10A. За допомогою інвертора можна живити різні типи обладнання: телефон, ноутбук, освітлення, вентилятор, міні-холодильник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 4 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкість | 538 Вт/год |
| Ємність, Вт*г | 538 |
| Ємність, мА*г | 168000 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 120 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 7.5 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 4 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Габарити | 300 х 210 х 200 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | мережі |
| Життєвий цикл | 1000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 120 Вт |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 11 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | є |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 940 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 293 х 207 х 208 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | правильна синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 5-6 років |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Швидка зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 011 ₴



