
Стабілізатор напруги Powercom TCA-600 Black
976 ₴
- Немає в наявності
- Код: TCA-600 BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шукаєте надійний спосіб убезпечити вашу побутову техніку від коливань напруги? Рекомендуємо купити стабілізатор напруги Powercom TCA-600 - ідеальне рішення для вашого будинку, квартири, дачі чи офісу. Стабілізатор напруги Powercom TCA-600 – це релейний стабілізатор. Він має потужність 600 VA (300 Вт), що дозволяє підключити до нього більшість побутових електроприладів. Автоматичний електронний стабілізатор напруги Tap-Change AVR від Powercom зарекомендував себе на ринку України з 2004 року як ідеальний стабілізатор напруги для дому та квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 1.45 кг кг |
| Вага (Кг) | 1.45 |
| Вихідна Частота, Гц | 50/60 |
| Напруження на робочому місці | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 1 х СЕЕ7 |
| Вольтметр | відсутній |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 |
| Вхідний вилка | СЕЕ7 |
| Вхідна напруга,В | 140-260 |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-90 % |
| Відносна вологість (без конденсату), % | 0-95 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Да |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобігальник | Варистор, термопереривник |
| Захист | теплове, перевантаження, коротке замикання, підвищена напруга, знижена напруга |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність активна, Вт | 300 |
| Потужність номінальна, Вт | 300 |
| Потужність повна, ВА | 600 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 123 х 102 х 136 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Струм спрацьовування захисту, А | 3 |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Час перемикання, мсек | < 10 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴



