
Стабiлізатор напруги Powercom TCA-1200
1 184 ₴
- Немає в наявності
- Код: TCA-1200 BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стабілізатори напруги серії ТСА забезпечують надійну роботу комп"ютерної та іншої електронної техніки при зниженні або підвищенні напруги електромережі там, де не потрібна батарейна підтримка. Компактний корпус стабілізатора вміщує 4 вихідні євророзетки на задній панелі із захистом від проникнення сторонніх предметів. Крім того, всі вихідні розетки забезпечені заземленням для гарантії безпечної експлуатації обладнання. Для захисту від перевантаження і короткого замикання на виході передбачений автоматичний вимикач. Після усунення причини проблеми вимикач легко повертається у вихідний стан одним натисканням. Триступенева індикація відображає робочий стан стабілізатора - нормальний, зниження або підвищення напруги електромережі. Стабілізатори напруги серії ТСА мають високу навантажувальну здатність при мінімальному рівні шумів, що дозволяє експлуатувати захищену техніку в умовах низької якості напруги електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 1.6 кг кг |
| Вага (Кг) | 1.6 |
| Вихідна Частота, Гц | 50 |
| Напруження на робочому місці | 195-250 В |
| Вихідна напруга, В | 220 / 230 / 240 ± 5% |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 1 х СЕЕ7 |
| Вольтметр | відсутній |
| Вхідна Частота, Гц | 50 |
| Вхідний вилка | СЕЕ7 |
| Вхідна напруга,В | 220 ± 15% |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-95 % |
| Відносна вологість (без конденсату), % | 0-95 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 100-260 В |
| Запобігальник | Автоматичний запобіжник, що повертається |
| Захист | Захист від короткого замикання та перевантаження на виході. |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | немає |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність активна, Вт | 600 |
| Потужність номінальна, Вт | 600 |
| Потужність повна, ВА | 1200 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 123 х 102 х 136 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Час перемикання, мсек | < 10 |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴


