
Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-600AP (00210085)
4 033 ₴
- Немає в наявності
- Код: BNT-600AP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактні Line-interactive ІБП серії Black Knight призначені для захисту персональних комп"ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 В ± 5% |
| Напруження | 220 В Азі 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 97х135х320 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 033 ₴



