
Смартфон Tecno Pova 6 (LI7) 12/256 GB Meteorite Grey (4894947019067)
9 034 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4894947019067
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Смартфон TECNO POVA 6 (LI7) - це передовий пристрій з 6.78-дюймовим AMOLED дисплеєм та роздільною здатністю 1080x2460 пікселів. Він оснащений потужною основною камерою на 108 МП, 12 ГБ оперативної пам’яті та щедрими 256 ГБ вбудованої пам’яті. Пристрій підтримує функціональність двох SIM-карт і живиться від акумулятора на 6000mAh з швидкою зарядкою 70W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultimate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 195 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.2х76.8х7.88 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основа камери | 108+2 Мп |
| Потужність заряджання | 70 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Tecno Pova 6 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 034 ₴



