Bluetti AC2P – це виключно легке та просте у використанні енергетичне сховище. З ємністю 230 Вт/год і вихідною потужністю 300 Вт воно здатне задовольнити більшість потреб енергії для основних пристроїв. Зарядка до 80% ємності займає всього 45 хвилин, що робить його ідеальним супутником для активного відпочинку на природі, аварійної допомоги, подорожей автомобілем на колесах та багатьох інших ситуацій. Дуже швидка зарядка, великий крок уперед Заряджання до 80% ємності займає всього 45 хвилин при використанні зарядки від мережі змінного струму, що означає, що AC2P готовий до відправки в дорогу до моменту упаковки. Також його можна заряджати за допомогою сонячних панелей протягом 1.5 години, забезпечуючи безліч доступної енергії протягом усього шляху. Гнучкість заряджання Ефективно заряджайте його на вашу думку - через розетку змінного струму, сонячні панелі, генератор або навіть зарядний пристрій для автомобіля, коли ви перебуваєте за кермом, не турбуючись про те, що батарея розрядиться, коли ви далеко від мережі. Надійна енергія, завжди під рукою Створений для щоденного використання протягом 10 років, AC2P використовує батарею LiFePO₄, щоб забезпечити оптимальну безпеку та триваліший термін служби. З інтелектуальною системою управління батареєю (BMS) ви можете бути впевнені, що вона зможе захистити цей енергетичний "звір" від потенційних ризиків. Безтурботне перенесення однією рукою AC2P має ультралегку вагу всього 3.6 кг / 7.9 фунтів, забезпечуючи неперевершену рухливість у вашій подорожі. Він також має ергономічний дизайн із зручною ручкою для перенесення та покращеним інтелектуальним РК-екраном, роблячи його більш доступним до використання у будь-якому місці, куди б ви не вирушили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Емкість | 230 Вт/год |
| Ємність, Вт*г | 230.4 |
| Ємність, мА*г | 9000 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 270 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 3.6 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Габарити | 250 х 157 х 175 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | мережі |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з помаранчевим |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 270 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 250 х 157 х 175 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 270 Вт |
| Технологія | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.2 рік |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 рік |
| Час повної зарядки | 1.5 рік |
| Швидка зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 215 ₴




