
Бездротовий маршрутизатор Edimax BR-6478AC v3
2 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: BR-6478AC v3
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний будинок або квартира потребує високопродуктивного, надійного та безпечного Wi-Fi. Завдяки поєднанню чотирьох антен із високим посиленням і технології 11ac, дводіапазонний гігабітний маршрутизатор BR-6478AC V3 дає змогу вам насолоджуватися вищою швидкістю та більшим охопленням бездротової мережі. Висока швидкість 11ac Wi-Fi BR-6478AC V3 підтримує стандарт 11ac Wi-Fi. Спільна швидкість бездротової мережі - 1200 Мбіт/с, пристрій забезпечує найкращу швидкість і охоплення. Ви можете запустити кілька додатків з інтенсивним використанням бездротового зв'язку у великому будинку або офісі. Маршрутизатор також зворотно сумісний з 802.11 a/b/g/n стандартами для забезпечення сумісності із застарілими пристроями Wi-Fi. 4 антени для великого покриття Використовуючи чотири зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення, BR-6478AC V3 забезпечує потужний дводіапазонний сигнал 2.4 ГГц і 5 ГГц і розширює діапазон Wi-Fi, забезпечуючи проникнення сигналу через стіни та підлогу у вашому домі або офісі. Одночасно два діапазони Wi-Fi зв'язку Остання технологія бездротового зв'язку 11ac до 1200 Мбіт/с (300 Мбіт/с + AC867 Мбіт/с), і транслює обидва діапазони 2.4 ГГц і 5 ГГц одночасно. Легке налаштування BR-6478AC V3 спрощує роботу з цифровими пристроями. Просте встановлення на базі браузера без CD спрощує встановлення маршрутизатора за допомогою iPad, планшета, смартфона або комп'ютера. 3 режими роботи BR-6478AC V3 може працювати як маршрутизатор, WISP або бездротовий міст. Тільки увімкніть режим і більше нічого не треба налаштовувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edimax |
| Колір | Білий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | є |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага | 0.474 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові режими роботи | Міст |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруження харчування | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 202 х 128 х 35 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537 ₴





