
Комплект резервного живлення Njoy, ДБЖ Aira 1200 + АКБ OZ Power OZ12V100 12V 100AH
17 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: Aira 1200 + OZ12V100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Наш новий продукт nJoy, Aira 1200, був створений для забезпечення належного функціонування індуктивних споживачів (електродвигунів). ДБЖ спеціально призначений для пристроїв центрального опалення, захищаючи їх від коливань напруги і забезпечуючи тривалу роботу в разі збою живлення. Цей ДБЖ може захищати і забезпечувати резервне копіювання будь-якого типу обладнання, від електронних пристроїв до побутової техніки. Оснащений РК-дисплеєм, Aira 1200 відображає в режимі реального часу інформацію про стан свого ДБЖ, рівень заряду батареї або при виникненні помилки в його роботі. Цей ДБЖ не містить внутрішніх батарей, їх потрібно купувати окремо. До Aira 1200 можна підключити одну або кілька зовнішніх батарей. Залежно від ємності використовуваної батареї ми можемо отримати адаптоване час резервного живлення в залежності від вимог споживачів. Гарантія на АКБ - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 11.3 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В |
| Напруження | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 255х120х290 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 149 ₴


