
Смартфон Realme 12 5G 8/256GB (RMX3999) Woodland Green
9 934 ₴
- Немає в наявності
- Код: RMX3999 8/256GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Живіть яскраво і робіть із задоволенням за допомогою realme 12 5G — смартфона, який поєднує в собі передові технології та функції, забезпечуючи неперевершений досвід користувача. Оснащений надчіткою камерою роздільною здатністю 108 МП з 3-кратним зумом, він дозволяє створювати високоякісні та яскраві знімки, захоплюючи кожну деталь навколишнього світу. Процесор MediaTek Dimensity 6100+ 5G забезпечує потужну продуктивність та бездоганну роботу в будь-яких ситуаціях. Шикарний FHD+ дисплей Sunlight з частотою оновлення 120 Гц дозволить насолодитися мультимедійними розвагами по повній, а ємний акумулятор на 5000 мАч з швидкою зарядкою SUPERVOOC 45 Вт гарантує довгий час автономної роботи без зайвих перерв, рівня IP54. Це означає, що ви можете щодня використовувати свій телефон з повною впевненістю та спокоєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 188 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.6х76.1х7.69 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.72" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108+2 Мп |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Realme 12 5G |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 934 ₴






