
Біндер Agent B-15 blue (1020356)
2 476 ₴
- В наявності
- Код: B-15 blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісна модель для малих завдань з брошурування. Легкий, компактний, малобюджетний та простий у використанні біндер. Потужність перфорації до 15 аркушів. Товщина брошурування до 250 аркушів. Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 32 мм. Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення ножів | немає |
| Габарити | 360 х 240 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина перфорації | 2.5-6.5 мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальна кількість листів, що пробиваються | 15 |
| Максимальна товщина палітурки | 250 аркушів |
| Максимальна товщина перфорації | 15 |
| Максимальний формат | А4 |
| Коригування глибини перфорації | є |
| Спосіб палітурки | пластикова пружина |
| Тип | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴




