
Джерело безперебійного живлення LogicPower UL1250VA 4 Pro (720 Вт)
4 608 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP21950
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням: Комп’ютери, ноутбуки; Роутери; Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої; Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори); Системи сигналізації та відеоспостереження; Телекомунікації та фіскальні пристрої; Контрольно-вимірювальну апаратуру. Джерело безперебійного живлення LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 1250/720 VA/W і вхідну напругу - 140-300 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ має технологію триступінчастої зарядки АКБ, що значно скорочує час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального керування акумулятором його заряджання відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора. Характеристики представленого ДБЖ були змінені, щоб він легко справлявся з будь-якою загрозою Вашому обладнанню: Кількість розеток збільшена до 4 - Ви можете підключити ще більше пристроїв до свого ДБЖ. Збільшено діапазон вхідної напруги - покращена стабілізація вхідної напруги без використання акумулятора. Збільшено коефіцієнт потужності - Ви можете підключити ще потужніші пристрої до свого ДБЖ. Оновлено програмне забезпечення та модифіковано мікропроцесорне керування - Ваш ДБЖ працюватиме ще ефективніше, збільшується його термін служби. Товщина пластику збільшена - корпус Вашого ДБЖ став ще міцнішим. Сучасний дизайн та ергономічність - краса та зручність із зручною та зрозумілою індикацією стану роботи. Гарантія: 24 місяці - Ви завжди можете покластися на нас, як на надійного постачальника, ми вирішимо будь-яке питання щодо гарантійного або сервісного обслуговування нашого обладнання. Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. Модель обладнана USB інтерфейсом для підключення до персональних комп"ютерів. Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ: Компактність; Простота підключення; Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно; Демократична вартість; Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті. УВАГА! Щоб активувати програмне забезпечення при запиті серійного номера пристрою, введіть серійний номер, зазначений на стікері, який знаходиться на диску з драйверами. За його відсутності зверніться до нашого сервісного центру за аварійним серійним номером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 8,6 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 1990-255 В |
| Напруження | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 115х220х320 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 608 ₴






