
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) White
7 829 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP22755
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Естетика та функціональність в оновленій версії нашого найпопулярнішого ДБЖ. Ми об’єднали високотехнологічні рішення для забезпечення безперебійного електропостачання та стильний дизайн, який гармонійно впишеться у будь-який, навіть найвишуканіший, інтер’єр. Ви можете вибрати модель у чорному або білому корпусі – втілення елегантності та сучасного дизайну. При цьому ми зберегли технічні характеристики ДБЖ, щоб Ви могли відчути всі переваги безперебійної та стабільної роботи Вашої техніки. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі. Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки: з трансформаторними блоками живлення з об’ємними індукційними котушками з дроселем з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході. Використовувати ДБЖ необхідно тільки разом з акумуляторною батарею, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою. 3 кроки для підключення ДБЖ: Підключити акумулятор дотримуючись полярності; Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В; Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ. Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику! ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують: як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів ДБЖ для аварійного освітлення для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп’ютерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 12.2 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 290х120х255 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1050 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 829 ₴









