
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-8500VA (6000Вт)
37 406 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP22912
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-6000Вт потрібно вставити модель, що має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 160-275 на вході і до 230±10% на виході. Використовувати ДБЖ необхідно лише разом з акумуляторною батареєю, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою. 3 кроки для підключення ДБЖ: Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності; Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 230В; Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ. Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику! ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують: як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів ДБЖ для аварійного освітлення для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп’ютерів Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення? Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики: Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання. Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника. Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | немає даних кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В ± 10% |
| Напруження | 160-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 6000 Вт |
| Потужність повна | 80000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 406 ₴








