
Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-1K Schuko, Lin.int., 2 х евро, RJ-45, USB, метал (00230041)
16 077 ₴
- Немає в наявності
- Код: MAC-1K Schuko
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нова серія онлайн ІБП Macan (MAC) має високий коефіцієнт ефективності рівним 0,97 Подвійне перетворення енергії забезпечує стабільну напругу у вигляді чистої синусоїди. Не залежно від частоти вхідного напруги, пристрій забезпечує стабільну частоту 50/60 Гц (визначається користувачем) ДБЖ MAC виконані у вигляді вежі, призначені для захисту комп"ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп"ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального і телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вага | 10.4 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 208-240 В ± 2% |
| Напруження | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 144х228х357 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 077 ₴




