
Акумуляторна батарея LogicPower LP 6V 12AH Silver (LP 6 - 12 AH Silver) AGM
757 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP2572
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія акумуляторів «Premium» розроблена для покупців, які цінують надійність, якість і ефективність. LP 6-12 AH SILVER - низьковольтний AGM акумулятор з лінійки «Premium» від ТМ LogicPower. Основна особливість АКБ SILVER - застосування технології легування сріблом. Пластини, розташовані всередині акумулятора, захищені від процесів утворення корозії, крім того, наявність срібла значно покращує механізм рекомбінації газів. Акумуляторні батареї SILVER від LogicPower, в порівнянні зі звичайними низьковольтними акумуляторами класу AGM мають наступні переваги: Термін служби акумулятора збільшений на 25%. Якщо звичайний АКБ розрахований на 400 циклів, то LP 6-12 AH SILVER пропрацює 500 циклів; Величина пускових струмів в акумуляторах SILVER збільшена на 15%; Розширений температурний діапазон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг кг |
| Висота | 96 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 151 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.4 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номінальне напруження | 6 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -10°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип клеми | T2 |
| Ширина | 50 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴





