
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300N
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: RG-EW300N
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості Постійна стабільність Підтримка чотирьох режимів: режиму маршрутизатора, режиму ретранслятора, режиму точки доступу, режиму WISP Простота налаштування Підтримка хмарного управління безкоштовна протягом усього терміну служби Трирічна гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Колір | Чорний |
| Тип | бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага | 0.18 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруження харчування | 5В |
| Площа покриття | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 180 х 120 х 27 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









